Виробник одягу Hardy

Ми - сучасне високотехнологічне підприємство, що використовує новітнє обладнання та висококваліфіковані кадри. ХАРДІ займається виробництвом жіночого одягу більше десяти років. За цей час наша компанія зарекомендувала себе як надійний і якісний виробник.

Якість

Ми дуже пишаємося і підтримуємо наш статус - якісний виробник жіночих суконь в Україну. Якість дійсно наша відмінна риса. Ми приділяємо якості дуже багато уваги. Ми намагаємося робити сукні ідеальної якості. Ми проводимо ретельний відбір співробітників і в нашому колективі залишаються кращі з кращих. Ми цінуємо своїх працівників, саме тому ми можемо домагатися високого рівня якості, яке часто не під силу нашим конкурентам.

Стиль

Ми готуємо модельний ряд на кожен сезон. Навіть якщо наші моделі дуже добре продаються і стають хітами, ми обов'язково розробляємо і впроваджуємо нові колекції жіночих суконь. Саме тому працювати з нами - значить мати постійно розширюється асортимент жіночих суконь, постійно дивувати покупців новинками. Наші менеджери постійно відстежують всі останні тенденції моди, на підставі їх професійної думки наші конструктори розробляють нові моделі. Велика частина наших моделей користується високою популярністю. А що ж робити з тими моделями, які стають аутсайдерами серед продажів?

Виробник недорогого одягу

Цей статус ми отримали за рахунок гнучкої цінової політики. Якщо деякі наші моделі недостатньо геніальні, ми здивуємо ціною. Постійно проводять компанією ХАРДІ розпродажі і акції роблять товар особливо привабливим. Низька ціна - це не означає низьку якість. Ми, виробник жіночого одягу, який дозволяє отримати високоякісний продукт за низькою ціною. Наші маркетологи точно розраховують, коли і які акції необхідно проводити. В результаті наші клієнти завжди залишаються задоволені і з прибутком. Ну а наша найголовніша прибуток - хороша репутація сучасного виробника жіночих суконь.

Крім виробництва жіночих суконь, ХАРДІ виконує масове пошиття одягу на замовлення. Ми маємо досвід виробництва фірмового одягу, молодіжного одягу, верхнього одягу. Ну і звичайно ж, ми маємо величезний досвід виробництва.

На нашій фабриці дуже ретельно здійснюється контроль сировини, що надходить. Тканина і фурнітура закуповується тільки у перевірених і надійних постачальників. Всі нові тканини і прикладні матеріали тестуються на усадку, міцність зносостійкість. Це також впливає на кінцеву якість виробленої продукції.

0